Trots op onze club!

Trots op onze club!

ZvZ staat 1e van district OostWij mogen allemaal supertrots zijn, want onze zwemvereniging staat op nummer 1 in de competitie van district OOST!

Het wachten was op de uitslag van zwemclub De Mors uit Rijssen waarvan nu bekend is dat deze club geen competitie zwemt dit seizoen (en dus uit de lijsten zal gaan). Kortom: we hebben het samen gefikst! Nu volhouden maar!

De nummers 1 van de districten promoveren sowieso (!) na 4 rondes naar de C-competitie en daarna zal er landelijk gekeken worden als de promotie-/degradatieregeling bekend is (dit is na 7 november). Landelijk betekent het een tussenstand op plek 4, achter de ploegen van Franeker, Amersfoort (tweede team) en Gouda.

Vertel het voort en houd allen de moed erin!

Aline Smelt

Related Posts

Een fantastische opbrengst voor ZVZ met de Grote Clubactie

Een fantastische opbrengst voor ZVZ met de Grote Clubactie

ZvZ zwemmers scoren medailles in Genemuiden

ZvZ zwemmers scoren medailles in Genemuiden

Zwemmen bij ZVZ is ook teamsport

Zwemmen bij ZVZ is ook teamsport

21 medailles voor 7 ZvZ zwemmers

21 medailles voor 7 ZvZ zwemmers